Кошик
277 відгуків
Брендування Цукру в стіках Замовити
Київул. Здолбуновская 7г (Склад одноразовой посуды)
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380979004788
+380991014797
Olirank

Стакани "ПУЛЬС"

Паперові стакани та їх особливостістаканчики для кави опт

Ще десять років тому кав'ярні та заклади, що продають напої з собою, користувалися пластиковою тарою. Під впливом високих температур матеріал не тільки нагрівався, обпікаючи руки, але і виділяв токсичні речовини, що отруюють організм людини. Щоб мінімізувати ризики, а також зберігати відмінний смак напою, місця громадського харчування перейшли на картонні стакани для кави – щільні, безпечні і універсальні. З моменту популяризації екологічно чистих матеріалів, стаканчики також зазнавали змін. У результаті сформувалися три основних типи тари:

  • одношарові;

  • двошарові;

  • гофровані. 

Перші мають класичне виконання. Папір в них має зовнішнє і внутрішнє поліетиленове покриття, тому такі вироби призначені виключно для холодних напоїв. Захисний шар захищає від протікання і розмокання, але не від високих температур. Якщо заклад вирішив купити паперові стаканчики такого типу, то слід пам'ятати, що подавати в них чай або каву суворо заборонено. Однак, з недавнього часу з'явилися одношарові стакани для гарячого. Вони здатні витримати високі температури, проте, як і раніше, будуть обпалювати руки тим, хто їх тримає. Тому, додатково, крім стаканчиків для кави оптом, доведеться придбати набір манжетів або, як їх ще називають, комірців для склянок. 

Двошарові склянки виробляють без зовнішнього покриття поліетиленом. Як видно з назви, вони мають вже два шари матеріалу, між якими знаходиться «повітряна подушка». Вона необхідна для того, щоб утримувати тепло довгий час. По суті, такий стаканчик є мініатюрним термосом, який одночасно і температуру напою підтримує, і руки не обпікає. 

Якщо є бажання йти в ногу з часом і не відставати від прогресу, то краще купити гофровані стаканчики, що відрізняються своєю структурою і зовнішнім виглядом. В них дозволяється наливати прохолодні напої, але в більшості випадків такі вироби призначені для гарячих рідин. Отримуючи в руки такий стаканчик, людина не стосується пальцями самої паперової основи, а тримається за ребристі частини. 

Всі паперові стакани відрізняє ряд переваг: збереження форми, можливість нанесення друку з логотипом або написами, надійний захист від протікання, а також екологічна безпека.